Blog o prezentach - PrezentowyBlog.pl

Zorganizuj się! Czy organizer do wózka jest Ci potrzebny?

Spacer. Wypad do sklepu. Pieluszki do torebki, bo nigdy nie wiadomo. Albo nie, pod wózek. Zabawkę do wózka. Butelkę z piciem do torebki.  Czapeczkę też się wrzuci, chusteczkę w razie gdyby zaczęło wiać. Tu się nie zmieści? wcisnę tam. Parę gadżetów to tu, to tam, witaj przygodo! Ptaków śpiew, szum drzew, a wtem dziedzic żąda napoju. Gdzieś była ta butelka? Gdzie? W wózku pewnie. Po gorączkowych, kilkuminutowych poszukiwaniach: nie ma? nie wzięłam? Może maluch wyrzucił po drodze? A może w torebce. Powszechnie wiadomo, że inną nazwą damskiej torebki jest „bęben maszyny losującej”. Mieszamy, mieszamy, jest! Wylało się! Wszystko pływa! Znasz to? Jeżeli tak to organizer do wózka jest sposobem na ułatwienie Ci życia w tej kwestii. Dobry organizer do wózka to przepis na to, jak wyjść z dzieckiem na spacer i mieć wszystko pod ręką, mając wolne ręce.

Organizer do wózka na co zwrócić uwagę?

Gdy już zdecydujesz, że organizer do wózka jest właśnie tym, co podniesie komfort życia na wyższy poziom i zaczniesz rozglądać się się za idealnym organizerem dla siebie, zwróć uwagę na parę szczegółów:

  • rozstaw rączek wózka, a dopasowanie organizera
  • co będziesz w nim najczęściej wozić? Weź to pod uwagę dobierając rozmiar organizera i rozkład oraz rozmiar jego kieszonek.
  • … kolor może okazać się istotny. Niejednokrotnie organizery do wózków kuszą wzorami i barwami, ale zdarza się, że niektórzy tatusiowie miewają opory aby spacerować z wózkiem przyodzianym w organizer w tęczowe kwiatuszki, lub pójść z dzieckiem do lekarza z takim organizerem przewieszonym przez ramię 😉 Dlatego też kwestię koloru warto uzgodnić z partnerem, lub na wszelki wypadek wybrać torbę do wózka, lub organizer do wózka w stonowanych barwach.

Na poniższym zdjęciu, jedna z podstawowych wersji organizera: 2 kieszenie na butelki z napojami, mała kieszonka zasuwana oraz kieszonka z siateczki. Aby dowiedzieć się więcej o tym organizerze na wózek, kliknij na zdjęcie.

Organizer do wózka

Organizer dla dziecka Kiokids

Nieco luźniejsza budowę, a duże możliwości jeżeli chodzi o pojemność mają organizery do wózków Chevron firmy Skip Hop. Tutaj, dzięki konstrukcji największej kieszonki nie trzeba się bawić w dopasowywanie butelki do kieszonki.  W zasuwanych kieszonkach można umieścić klucze, portfel etc. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że dopasuje się do każdego wózka.

Organizer do wózka SkipHop

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym organizerze? Kliknij na zdjęcie

Tego typu organizer dostępny jest również w kolorze szarym. A może zainteresuje Cię ten model w wersji w  kolorze czarnym? Przypominamy mamusiom: na wszelki wypadek zapytaj partnera co sądzi o kolorze organizera, aby uniknąć różnych sytuacji później. Wszak on też będzie z niego korzystał.

 

Organizery do wózka, do zadań specjalnych

Jeżeli zaliczasz się do tych którzy na spacery zabierają ze sobą pół domostwa, zaprezentowane powyżej organizery na dziecięce akcesoria mogą okazać się niewystarczające. Tutaj może się okazać konieczne wytoczenie poważniejszego wyposażenia. Na takie zapotrzebowanie polecają się organizery Buggygear. Bardzo pojemne, a przy tym o doskonale przemyślanej konstrukcji. Zakładamy, ze ten kto projektował ten model miał spore doświadczenie w małych i dużych podróżach z dzieciakami.

 

organizer do wózka

Organizer Buggygear dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Ogromną zaletą tego modelu organizera do wózka jest to, że kieszonki są izolowane – pozwolą zachować temperaturę mleka, przekąsek dla dziecka(i kawy dla rodzica 😉 ) na dłużej. Do tego kieszonki są zamykane na ściągacz, czyli można je wygodnie dopasować do średnicy przedmiotów które chcemy w nim schować. Bez walki o wciśnięcie termosu w dedykowaną dla niego kieszonkę. Powyższy organizer możesz w każdej chwili odpiąć do wózka. Po przyczepieniu do niego paska zamieni się on w praktyczną torbę z niezbędnymi gadżetami dla malucha.

Organizer do wózka dla bliźniaków

Podwójne szczęście to i podwójne potrzeby. Zwykły organizer może nie objąć rozstawu rączek jeżeli chodzi o łączone spacerówki.  Producenci organizerów pomyśleli i o takich okolicznościach. Torby i organizery do wózka dla bliźniaków są nieco dłuższe oraz posiadają szerszy zasięg uchwytów. Oczywiście kieszonki, w tym kieszonki na napoje są podwójne aby żadne z bliźniąt nie było poszkodowane, a opiekun gotowy na wszystko. Całości dopełnia bardzo praktyczna kieszonka wykonana z siateczki – możemy sprawdzić co zostało spakowane bez konieczności rozsuwania kieszonek i szperania po ich wnętrzach.

organizer do wózka dla bliźniaków

Potrzebujesz organizera do wózka dla bliźniąt? Aby sprawdzić więcej szczegółów kliknij na zdjęcie.

Zorganizuj się! Czy organizer do wózka jest Ci potrzebny?

Spacer. Wypad do sklepu. Pieluszki do torebki, bo nigdy nie wiadomo. Albo nie, pod wózek. Zabawkę do wózka. Butelkę z piciem do torebki.  Czapeczkę też się wrzuci, chusteczkę w razie gdyby zaczęło wiać. Tu się nie zmieści? wcisnę tam. Parę gadżetów to tu, to tam, witaj przygodo! Ptaków śpiew, szum drzew, a wtem dziedzic żąda […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Pluszowy portfel dla dzieci i nie tylko? Przegląd portfeli NICI

W obecnych czasach, wybór prezentu dla dziecka nastręcza pewnych trudności. Dlaczego, skoro jest w  czym wybierać? Własnie dlatego. Asortyment dla dzieciaków jest potężny i różnorodny, łatwo się w nim pogubić. Jeżeli można typować uniwersalny pomysł na prezent który przyda się dziecku zawsze i jednocześnie będzie funkcjonalny, warto postawić na portfel. Ładny, praktyczny portfel obroni się […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Dziecko na kolonii – jak je przygotować do pierwszego samodzielnego wyjazdu?

Okres przedwakacyjny to czas trudnych decyzji – rodzice zastanawiają się, jak zorganizować dziecku ciekawe lato. Czy zabrać dziecko na wspólny wyjazd, a może lepiej byłoby zapisać dziecko na kolonię bądź obóz? Jak sprawdzić, czy dziecko jest już gotowe na samodzielny wyjazd? Co powinniśmy wiedzieć przed wyjazdem? Jak się do niego przygotować? Na te i inne […]

Możliwość komentowania została wyłączona.