Prezenty dla czterdziestolatków z personalizacją

Spis treści

40 urodziny są bez wątpienia tymi najważniejszymi zaraz po osiemnastych. W końcu życie zaczyna się po 40! W większości przypadków dopiero teraz mamy czas na odpoczynek, podróże czy też rozwój swoich pasji. Nie trzeba ślepo dążyć za karierą, a dzieci w większości przypadków powoli stają się samodzielne. Ten niezwykły dzień jest okazją do hucznej imprezy i świętowania okrągłych urodzin, ale również nie można zapomnieć o obdarowaniu solenizanta czy solenizantki. Okazja wymaga dokładnego
przemyślenia wyboru prezentu. Warto postawić na coś co będzie nie tylko użyteczne ale okaże się zjawiskową pamiątką. Zadbajmy o to by prezent był czymś co zapadnie w pamięci i będzie wywoływał pozytywne wspomnienia już po jednym spojrzeniu skierowanym w jego stronę. Każdemu z nas zależy na oryginalności dlatego też pragniemy przedstawić Ci kilka propozycji podarunków. Od teraz prezent z okazji 40 urodzin przestanie być nudny. Miłej lektury!

Dedykacja z głębi serca

Zabierz bliską Ci osobę w sentymentalną podróż i pokaż mu jak bardzo jest dla Ciebie ważna. Prezentem, który możesz wybrać będzie bez wątpienia foto obraz ze słów które sam wybierzesz układających się w liczbę „40”.

Obraz z dedykacją na prezent z okazji 40 urodzin
Obraz z przykładowym imieniem na prezent

Czy jest coś wspanialszego niż przelanie miłości na papier? A w tym przypadku na
płótno? Będziesz mógł opisać jedno z wielu szczęśliwych wspomnień związanych z solenizantem lub postawić na klasyczne życzenia, wybór należy do Ciebie. Dysponujemy niezwykle zaawansowanymi technicznie maszynami drukarskimi, dzięki czemu jakość druku jest najwyższą jaką można znaleźć obecnie na rynku. Ważne jest aby solenizantowi spodobał się podarunek, dlatego też po skończonym projekcie wysyłamy go do Ciebie i czekamy na akceptację. Wydruk wykonany jest na płótnie CANVAS, które przypomina splotem i strukturą płótno malarskie. Gotowy obraz zostaje oprawiony w solidne sosnowe ramy. Całość daje efekt który zapiera dech w piersiach i zachwyca.

Urodzinowy wieczór z lampką wina

Możliwe że poszukujesz inspiracji na prezent dla kobiety. Lampka wina po pracy relaksuje i opóźnia procesy starzenia, a w końcu każdej kobiecie zależy na idealnym wyglądzie pomimo upływu lat. Umil wieczór mamie, żonie czy siostrze i postaw na prosty i elegancki biały stojak na wino. Stojak został wykonany z drewna olchowego i pomalowany na biało. Składa się z dwóch desek, w których wycięto cztery jednakowej wielkości otwory. Wewnątrz umieszczona jest tasiemka która stabilizuje
stojak i zapobiega jego rozłożeniu się. W górnej części nad otworami możemy znaleźć grawer „po 40 smakuje najlepiej” do którego możemy dodać imię jubilatki. Taki podarunek nie tylko będzie praktyczny, ale również będzie przywoływał na myśl 40 urodziny.

biały stojak na wino na prezent dla niej na 40 urodziny z grawerem
Stojak na wino na 40 urodziny dla niej z przykładową personalizacją

Kto powiedział że prezent na 40 urodziny musi być poważny? Postaw na coś co wywoła śmiech bliskiej Ci osoby i podaruj jej koszulkę z zabawnym nadrukiem. Na koszulce widnieje napis „imię+40 lat i wciąż na oryginalnych częściach” taki podarunek z pewnością rozbawi każdego komu go dasz. Nawet osoba najbardziej niezadowolona z wieku który właśnie osiąga nie przejdzie obojętnie obok takiego upominku, dlatego śmiało możesz zamówić ten przyprawiający o uśmiech podarunek. Nasza lista produktów z pewnością pozwoli Ci na dobór czegoś odpowiedniego co zapadnie jubilatowi w pamięci na długo.