Pomysły na prezent z okazji 40 urodzin

Spis treści

40-te urodziny to magiczna granica młodości, którą niektórzy przekraczają z obawą, że najpiękniejsze lata są już za nimi, a inni z nadzieją, że to, co najlepsze, ciągle na nich czeka. W obydwu przypadkach, trzeba się zmierzyć z rzeczywistością. Jeśli chcesz pomóc przyszłemu znajomemu 40-latkowi przeżyć ten niejednokrotnie trudny czas, podaruj mu prezent, który go ucieszy i rozbawi. A jeśli nie jest to dla niego nic strasznego, po prostu spraw mu radość, pamiętając o kolejnych urodzinach. Dziś podpowiemy Ci, jak to zrobić – oczywiście odpowiednim prezentem z personalizacją!

WINOBIORCA

Nie bez powodu mówi się, że kobiety są jak wino: im starsze, tym lepsze. Jeśli wiesz coś na ten temat i tak się składa, że to właśnie Twoja ukochana wkrótce skończy 40 lat, pokaż jej, że pomimo upływających lat, dla Ciebie staje się coraz atrakcyjniejsza. Podaruj jej stylowy stojak na wino, opatrzony jej imieniem oraz tekstem po 40 smakuje najlepiej. To ciekawy i uroczy sposób na pokazanie jej, jak bardzo jest dla Ciebie ważna. Ten elegancki, biały stojak został wykonany z dwóch desek drzewa olchowego, w których wycięto po cztery równe otwory, przeznaczone do umieszczenia w nich czterech butelek wina. Dodatkowo, przywiązano do niego tasiemkę, która u dołu łączy obydwie deski, by stabilizować całą konstrukcję. W taki sposób otrzymaliśmy nietuzinkowy podarunek, który jest nie tylko efektowny, ale także bardzo praktyczny. Oczyma wyobraźni powinieneś już widzieć Wasze wspólne wieczory przy lampce dobrego wina.

biały stojak na wino na prezent dla niej na 40 urodziny z grawerem
Stojak na wino na 40 urodziny dla niej z przykładową personalizacją

KOSZULKARZ

Pewnie już wiesz, że Andrzej to nie imię, ale styl życia. Ale czy Andrzej wie, że nigdy nie wyglądał lepiej niż teraz, po 40-tce? Nie? Szybko uświadom go, by mógł z dumą przeżywać swoją drugą młodość! Spraw mu zabawny i niesamowicie praktyczny prezent – koszulkę z zabawnym nadrukiem. Napis na koszulce, tuż pod imieniem, głosi, iż tak dobrze można wyglądać tylko po 40. Jeśli według Ciebie nie można się nie zgodzić z tym cytatem, śmiało podaruj ją koledze Andrzejowi, Zbyszkowi czy Januszowi. Każdy z nich zasługuje na to, by znowu czuć się jak młody bóg. Koszulka to wysokiej jakości oddychający produkt, przyjemny w dotyku i skutecznie zatrzymujący ciepło, a odprowadzający wilgoć. Będzie się świetnie nadawała na cotygodniowe treningi lub zabawy z dziećmi. Wykonany na niej nadruk to gwarancja trwałości i jakości – na pewno nie zniknie w pralce, jak tydzień temu skarpetka.

koszulka z nadrukiem na pomysł na prezent na 40 urodziny dla niego
Koszulka z nadrukiem na 40 urodziny dla niego i z przykładową personalizacją

ŁYKACZ

Chociaż to nie dziki zachód, a czasy świetności cowboy-ów dawno już minęły, niejeden prawdziwy mężczyzna nadal lubi sobie pociągnąć łyka z piersiówki, ewentualnie dwa. Możesz sprawić, że poczuje się wyjątkowo, kiedy w gronie kolegów wyciągnie tę elegancką stalową piersiówkę, napotka ich zaskoczone spojrzenia i usłyszy pogwizdywania uznania. Wykonana ze stali nierdzewnej, pokryta drewnianą okleiną świetnie spełnia swoją rolę. Ze względu na wielkość, nasz produkt z łatwością zmieści się w kieszeni męskiej marynarki. Jej stylowy design przywodzi na myśl czasy polowań na mustangi i wypraw w nieznane z lassem w ręku. Jednak to dopiero odpowiedni grawer na piersiówce nadaje jej osobistego charakteru – możemy na niej umieścić imię jubilata oraz rok jego urodzenia. Gwarantujemy – tak wyjątkowego prezentu na 40-te urodziny Twój jubilat na pewno nie otrzyma!

stalowa piersiówka w drewnianej okleinie z grawerem na prezent z okazji 40 urodzin dla niego
Stalowa piersiówka dla niego z przykładową personalizacją

Potrzebujesz więcej pomysłów? Zajrzyj do naszego sklepu – znajdziesz tam mnóstwo ciekawych pomysłów na prezent, nie tylko z okazji 40-tych urodzin. Zapraszamy!