Idealny prezent na 18 urodziny dla brata

Spis treści

Pomysły na prezent z okazji 18 urodzin!

Dzieciństwo to niezwykle radosny i beztroski czas. Staje się o stokroć ciekawsze i zabawniejsze gdy posiadamy rodzeństwo. Sięgnij pamięcią wstecz i przypomnij sobie jak rodzice wrócili ze szpitala i przywieźli ze sobą malutkie zawiniątko. Gdy odchyliłeś delikatnie kocyk okazało się że to Twój braciszek! Z pewnością opiekowałeś się nim i broniłeś w każdej sytuacji. Braterska miłość to jedno z najsilniejszych uczuć, które zgłębiamy przez całe życie. Czas leci nieubłagalnie szybko i okazało się właśnie, że twój malutki braciszek nie jest już wcale taki mały i niewinny. Już niedługo stanie się pełnoprawnym członkiem społeczeństwa, dlatego prezent stanowi obowiązek. Każdy młody człowiek z niecierpliwością czeka na przekroczenie tej magicznej bariery 18 lat i rozpoczęcie dorosłego życia, dlatego też nie możesz obdarować swojego brata czymś tradycyjnym i nudnym.

Poszukiwania idealnego prezentu z pewnością zajmą ci całe wieki a urodziny już za klika dni. Rzucamy ci ratunkową deskę. Wypłyń z morza rozpaczy i przerażenia, gdyż dzięki nam podarujesz swojemu braciszkowi coś co będzie przypominało mu o tym szalonym dniu wejścia w dorosłość już do końca życia!

spinki superman z grawerem dedykacji na prezent
Dedykowanie spinki do mankietów z grawerem na prezent

Każdy mężczyzna powinien posiadać spinki do mankietów. Teraz gdy twój brat przeistoczył się z chłopca w poważnego dorosłego powinieneś podarować mu coś co będzie odznaczać się klasą i elegancją. Weź nasze słowa z przymrużeniem oka, gdyż te spinki które zaraz Ci zaproponujemy wprawdzie nadają się do eleganckiej koszuli ale posiadają w sobie humorystyczną nutkę. Spinki do mankietów są jednocześnie logiem supermana. Takie połączenie z pewnością rozbawi jubilata i zagwarantuje mu niezapomnianą pamiątkę na długie lata. Spinki umieszczamy w czerwonym pudełeczku z weluru, co nada całości galanterii i ekstrawagancji. Wewnątrz podarunkowego pudełeczka umieszczona jest złota laminowana tabliczka na której wygrawerujemy gorące życzenia osiemnastkowe. Dzięki temu, że spinki do mankietów z grawerem zapakowane są w gustowne etui, stanowią gotowy do wręczenia podarunek. Każdy młody mężczyzna z cała pewnością doceni taki osobliwy prezent.

prezent na 18 urodziny z dedykacją
Certyfikat na prezent z okazji 18 urodzin

Upamiętnij dzień osiemnastych urodzin brata wręczając mu z tej okazji certyfikat potwierdzający wkroczenie w dorosłość. Taki dyplom na 18 urodziny będzie niezwykłą pamiątką którą można powiesić na ścianę lub postawić na komodzie czy biurku. Znajduje się na nim miejsce na zdjęcie solenizanta, imię i nazwisko, życzenia, datę oraz podpis. Dzięki temu jubilat z pewnością doceni indywidualne podejście do podarunku i taki prezent sprawi mu nie małą radość.

notes z dedykacją na prezent urodzinowy
Notes z dedykacją na prezent z okazji 18 urodzin

Ostatnią propozycją prezentu dla brata z okazji osiemnastych urodzin będzie notes. Oczywiście nie taki zwykły tradycyjny notes, który będzie zbierał kurz na półce, o nie! Notes, który ci zaproponujemy z pewnością mile zaskoczy jubilata. Na jego przedniej okładce możemy zamieścić imię solenizanta oraz krótkie życzenia które z pewnością go rozczulą. Wystarczy, że w edytorze na stronie podasz nam dane brata, a nasi graficy wyczarują niezwykłą osiemnastką pamiątkę, która z pewnością przyda się każdemu zapominalskiemu.

Zaproponowane przez nas podarunki będą na pewną miłą odskocznią od tradycyjnych upominków w postaci butelki z alkoholem czy kartki z życzeniami. Wywołaj uśmiech na twarzy swojego brata, i obdaruj go czymś co będzie przypominać mu o dniu swoich osiemnastych urodzin już do końca życia.