Blog o prezentach - PrezentowyBlog.pl

Prezent dla kibica piłki nożnej

28Co prawda, na tym blogu poruszamy kwestie wszelakich gadżetów dla dzieci, ale jesteśmy zdania, że w tym wpisie inspiracje na prezent dla kibica piłki nożnej  znajdą osoby chcące obdarować fana footballu w każdym wieku. Uwagę mamy jedną – zorientujcie się dokładnie, czy czasem osoba dla której prezentu poszukujecie nie jest aby fanem jednej, konkretnej drużyny piłkarskiej lub klubu 😉 Warto się upewnić, aby nie popełnić faux pas!

Gadżety piłkarskie na prezent

Wchodzimy w działy footballowe i tutaj otwiera sie przed Wami morze możliwości! Oczywiście wybieramy to co najciekawsze lub najbardziej oryginalne. Zaczniemy od gadżetu który mnie rozbawił. Skarpety-buty piłkarskie 😀 Raczej dla większych fanatyków footballu (rozmiary 38-45), ale sami zobaczcie jakie mega. To wzbudzający uśmiech upominek który świetne sprawdzi się gdy poszukujecie dodatku do prezentu albo po prostu poszukujecie czegoś wow w niewielkiej kwocie.

Tematyka piłkarskiego prezentu nie tylko dla dziecka okazała się istną kopalnią rozmaitości? Co powiecie na łazienkowy zestaw do gry w piłkę nożną? 😀 Swoiste połączenie golfa i footballu dla fanów, ekhem, długich posiedzeń.

Poszukujecie czegoś praktycznego, może elementu wyposażenia do pokoju z piłkarskim akcentem? W takim razie polecamy piłkarskie z pożytecznym! Może warto postawić na taką piłkarską lampę do pokoju?

Gdy mowa o oświetleniu w piłkarskim temacie, doprawdy jest w czym wybierać. Plafonu, kinkiety pojedyncze, podwójne, potrójne… taka lampka dla piłkarza to +100 do klimatu pokoju fana piłki nożnej.

Jako piłkarski prezent dla chłopca doskonale sprawdzi się bramka piłkarska. Tutaj macie do czynienia z produktem 2 w 1. Dzięki pomysłowej konstrukcji, bramkę można dostosować do ilości graczy etc – z załączonych elementów można skonstruować jedną dużą bramkę, albo dwie małe. Fajne, co? Dzieciakom z pewnością się spodoba.

Obawiacie się małemu piłkarzowi kupić piłkę, bo na pewno już ma mnóstwo? Tutaj sprawa ma się tak, jak z damskimi butami. To nic, ze ma już dużo – każde nowe są mile widziane! Dobrej jakości piłka nożna przyda się zawsze. Aby nadać jej wyjątkowości, można zainwestować w piłkę, na drewnianym postumencie, z odpowiednim, personalizowanym grawerem. Można tam umieścić imię fascynata piłki nożnej, dedykację – całość prezentuje się wręcz prestiżowo.

Pozostając w tematyce prezentów piłkarskich z możliwością personalizacji – ciekawą opcją jest kubek piłkarski ze zdjęciem. Obstawiamy, że taki kubek stanie się ulubionym kubkiem adresata kubeczka. Do zestawu dołączona jest pasująca łyżeczka, którą w bardzo sprytny sposób można założyć w uszko kubka.

Bardzo fajną opcją jest również niebanalna, srebrzysta skarbonka dla piłkarza w kształcie piłkarskiego buta.  Możliwość zamieszczenia graweru dedykacji uczyni z niej przedmiot niezwykły. To już nie będzie zwykła skarbonka, tylko skarbonka bliska sercu.

Pomysłów na piłkarski prezent dla chłopca (i nie tylko) jest bez liku, tak wiec z pewnością do tematu wrócimy. Na dzisiejszy wpis to wszystko, nie będziemy mieszać w głowach. Czy coś z prezentowanych rzeczy szczególnie przykuło Waszą uwagę?

Piłkarski prezent dla chłopca

Stało się! Klocki LEGO poszły w odstawkę, podobnie jak zestaw samochodzików… karate się nie przyjęło, ale okazało się, że piłka nożna to jest to! W domu pojawiła się już setna piłka, chłopiec z wypiekami na policzkach ogląda mecze i z niecierpliwością oczekuje na treningi – przepadł. Interesuje Cię pomysł na prezent dla małego piłkarza? Zaraz […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Prezent dla kibica piłki nożnej

28Co prawda, na tym blogu poruszamy kwestie wszelakich gadżetów dla dzieci, ale jesteśmy zdania, że w tym wpisie inspiracje na prezent dla kibica piłki nożnej  znajdą osoby chcące obdarować fana footballu w każdym wieku. Uwagę mamy jedną – zorientujcie się dokładnie, czy czasem osoba dla której prezentu poszukujecie nie jest aby fanem jednej, konkretnej drużyny […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Urządzamy piłkarski pokój dla chłopca

Aranżacja pokoju dla dziecka to niełatwe zadanie. Dzieciaki mają swoje zdanie oraz swoje upodobania, które niekoniecznie pokrywają się w wizją rodziców na temat wystroju pokoju dziecięcego. Chcecie zapunktować u swojego dziecka? Koniecznie w aranżowaniu wnętrza uwzględnijcie jego zainteresowania. W dzisiejszym wpisie pomożemy Wam fajnie urządzić pokój dla fana piłki nożnej. Piłkarski pokój dla chłopca Od […]

Możliwość komentowania została wyłączona.