ScootandRide – hulajnoga i jeździk dla dziecka w jednym

Spis treści

Przemierzamy świat zabawek i akcesoriów dzieci, co i rusz zachwycając się nowościami. Faktycznie, ludzka wyobraźnia nie ma granic, a jeżeli chodzi o branżę zabawkową to już szczególnie. Dzisiaj dzielimy się z Wami bardzo ciekawym sprzętem, który od razu przykuł naszą uwagę. Dlaczego? Bo jest fajnie zrobiony, a przede wszystkim pomysłowy. Z pewnością spodoba się i maluchom,a docenią go i rodzice. O co chodzi? O Scootandride czyli jezdziko-hulajnogę.

Jezdźik dla dziecka i hulajnoga – Highwaykick

Scootandride to sprzęt typu 2 w 1. Kupujesz zwrotny, bezpieczny i wygodny jezdzik dla dziecka. Przeważnie gdy dziecko podrośnie, jezdzik idzie w odstawkę, a Wy kupujecie małą hulajnogę, za jakiś 1,5 roku przychodzi czas na większą. Dzięki Scootandride zamiast 3 wystarczy wam jedna maszyna. Otóż omawiany sprzęt najpierw służy jako wysokiej klasy jezdzik dla rocznego dziecka.  Gdy maluch rośnie, można podnosić i siedzisko tak aby było mu wygodnie.  Czas aby jezdzik poszedł w odstawkę? Wystarczy kilka ruchów , szast prast i jezdzidełko zamieni się w hulajnogę.  Uwaga- nie potrzeba do tego żadnych narzędzi! To dobre wieści, prawda?

hulajnoga i jezdzik
Jest to sprzęt który „rośnie” wraz z dzieckiem

Scootandride występuje w wielu wersjach kolorystycznych, tak więc bez problemu dobierzecie kolor do upodobań własnych czy dziecka. Dzięki temu, że sprzęt rośnie wraz z dzieckiem , może być jego towarzyszem przez długi czas. Sugerowany wiek małego użytkownika to 1-5 lat.

Hulajnoga występuje też w kolorze różowym

Hulajnoga i rowerek – Scootandride

Dla starszych dzieciaków wymyślono inną wersję Scootandride może być nie tylko jezdzikiem i hulajnogą, ale i hulajnogą i rowerkiem biegowym. Podobnie jak we wcześniej opisywanym modelu transformacja jednego sprzętu w drugi jest bajecznie prosta.

scootandride hulajnoga
Zamień rowerek w hulajnogę, to proste!

Maksymalne obciążenie to 20 kg więc posłuży naprawdę długo. Jest też tak świetnie wykonany, że o ile nie macie dziecka niszczyciela, rowerek ten z pewnością posłuży też innym dzieciakom.

Uważamy, że takie sprzęty to fantastyczny pomysł. Są pomysłowo zaprojektowane, zwrotne oraz bezpieczne. Co więcej, dzięki możliwości „transformacji” rosną wraz z dzieckiem i starczą na wiele lat. Oznacza to oszczędność czasu, pieniędzy a także wolną głowę: nie musicie co jakiś czas rozmyślać nad kolejnym sprzętem jeżdżącym dla dziecka, bo już macie. Jest to również korzystne pod względem ekologicznym, ponieważ jeden jezdzik/rowerek zastępuje 3 sprzęty które zazwyczaj byłyby potrzebne przez ten czas. Ponadto sprzęty Scootandride są bardzo trwałe – jest spora szansa, że mimo lat użytkowania rowerek nadal będzie wyglądał świetnie i sprawował się jeszcze lepiej. Dzięki temu będzie go można odsprzedać lub oddać komuś, komu sprawi radość.

Rowerki i hulajnogi Scootandride – jesteśmy na tak!