Blog o prezentach - PrezentowyBlog.pl

Pojemniki i kosze na zabawki – przegląd najciekawszych

Z zasady, dzieciaki nie należą do minimalistów 😉 Bywa, że dziecięcy dobytek wysypuje się z wszystkich szaf, nie mieści na półkach, jest dosłownie WSZĘDZIE. Czasami człowiek przestaje się dziwić, że dziecko ma problemy w utrzymaniu porządku, gdy przytłacza je nadmiar. W czym trzymać zabawki? Jakie pojemniki na zabawki są najlepsze? Zapraszamy na szybki przegląd po pojemnikach i koszach na zabawki, które pozwolą Wam okiełznać dziecięce gadżety.

Worek na zabawki –  Play & Go

Buszując po meandrach internetu w poszukiwaniu ciekawostek w branży zabawkarskiej, natknęliśmy się na coś co ujęło nas swoją prostotą na którą zapewne nie wpadlibyśmy, a do tego zaczarowało aspektem praktycznym no i z pewnością spodoba się dzieciakom. Worek na zabawki!  Ten sprytnie pomyślany przedmiot pomoże utrzymać porządek w dziecięcym pokoju, a także w każdym innym miejscu gdzie dzieciaki naszło na zabawę. Worki na zabawki to naprawdę sprytny pojemnik na zabawki gdy nadchodzi czas sprzątania. Zawieszony po zabawie, zajmuje niewiele miejsca.

Tak prezentuje się worek w użytkowaniu i w składaniu trzeba przyznać, że jest to oszczędność miejsca i nadzwyczajna prędkość w sprzątaniu.

worek play go

To nie wszystko. Taki worek po rozłożeniu będzie stanowił matę do zabawy. Później wystarczy zgarnąć zabawki na środek, ściągnąć sznurki i już jest posprzątane. Czyż nie jest to genialne?

Kosze na zabawki

W roli pojemników doskonale spisują się kosze na zabawki. Co jest ich zaletą? Są ładne, kolorowe, można dobrać ich kolorystykę pod wystrój pokoju dziecięcego. Zajmują stosunkowo niewiele miejsca a potrafią w sobie pomieścić naprawdę sporo. Kosz na zabawki pszczółka wygląda bardzo sympatycznie a do tego ma ukrytą zaletę- gdy aktualnie nie jest potrzebny, w sekundę złożysz go na płasko tak, aby nie zajmował miejsca.Ten kosz występuje również pod nieco innym image jako pojemnik na zabawki w kształcie Biedronki. Znajdziecie też pojemniki na zabawki o kwadratowej podstawie, na przykład taki jak ten ze słonikiem. Producent przewidział, że pudełko będzie napychane zabawkami do oporu 😉 ścianki zostały więc odpowiednio wzmocnione aby ten kosz na zabawki trzymał formę co by się nie działo.

Przenośne pojemniki na zabawki

Czasami jest tak, że ulubione zabawki trzeba ze sobą zanieść do babci, albo do przedszkola. Pomocne mogą okazać się w tym specjalne, lekkie walizeczki które doskonale spiszą się jako transporter na zabawki jak i jako pojemnik na figurki, samochodziki i inne zabawki gdy zabawa dobiega końca. Kuferki na zabawki są wykonane z grubego, laminowanego kartonu, posiadają wygodny uchwyt i metalowy zatrzask zabezpieczający przed samoczynnym otworzeniem.

Organizer na zabawki do kąpieli

Znaleźliśmy fantastyczną ciekawostkę : żabę. Żaba jest bardzo dobrze przemyślanym organizerem na zabawki do kąpieli. Koniec z wszędobylskimi kaczuszkami i wbijającymi się w stopy stateczkami, po skończonej kąpieli wszystko połyka żaba i cierpliwie poczeka w łazience na kolejną kąpiel pełną przygód.

zaba organizer na zabawki

Pojemniki na zabawki zdecydowanie czynią życie łatwiejszym. Jak u Was z organizatorami na zabawki? Może znacie jakieś ciekawe wzory które do tego są praktyczne?

Jakie klocki drewniane dla dziecka?

Klocki drewniane to taki klasyk 🙂 Mają w sobie niezaprzeczalny urok i coś, co sprawia, że są ponadczasowe. Dla wielu z nas, zabawki drewniane to wspomnienia z dzieciństwa. To od nich zaczynają się wielkie przygody małych budowniczych. Zanim maluchy przejdą na klocki Lego, przeważnie mają za sobą etap konstruowania budowli z klocków drewnianych. Obłe, bezpieczne […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Łóżko dla dziecka, jakie wybrać?

Nadchodzi czas, aby dziecko wyprowadziło się z łóżka rodziców, do własnego łóżka… każdy kto przez pewien czas spał z latoroślą swoją, nocnym wędrowniczkiem, zabieraczem kołdry serwującym kopniaki i kuksańce na śpiocha ten wie, że jest to ważna chwila. Niektóre dzieciaki z radością przystają na własne „dorosłe” łóżko, innym zmiana przychodzi z trudem, warto dziecko przyzwyczajać […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Najciekawsze śniadaniówki dla dzieci! Mamo kup mi Lunchbox

Chyba każdy zgodzi się z tym, że zdrowe odżywianie jest niezwykle ważne, zarówno jeżeli chodzi o dzieci, jak i dorosłych. Nie zawsze jest tak, że dziecko może chodzić na stołówkę- bywa, że w szkole nie ma takiego przybytku, lub potrawy tam serwowane nie odpowiadają dziecku (albo co coraz częstsze- jest alergikiem i trzeba zwracać baczną […]

Możliwość komentowania została wyłączona.