Blog o prezentach - PrezentowyBlog.pl

Personalizowane prezenty dla dzieci

Jak w zalewie rozmaitych zabawek i innych produktów dla dzieci znaleźć coś naprawdę, naprawdę wyjątkowego? Zadanie jest to trudne. Jest jednak pewien zabieg który może sprawić, że nawet z pozoru zwykły przedmiot nabierze głębszego znaczenia i sprawi, że obdarowane takim przedmiotem dziecko nie tylko poczuje się wyjątkowo, ale i dana rzecz będzie mieć dla niego wartość sentymentalną przez długi czas. Mowa o prezentach z personalizacją. W ramach omawianej personalizacji, na zabawce lub przedmiocie można umieścić grawer , nadruk lub haft z imieniem dziecka, z nazwą okazji z racji której taki prezent się wręcza, czy może nawet zostać wzbogacone o zdjęcie. Możliwości personalizacji są naprawdę duże! Zapraszamy na mały przegląd personalizowanych prezentów dla dzieci.

Personalizowany prezent z imieniem

Skarbonka – zawsze jest prezentem praktycznym, ale szału nie ma. Co powiecie natomiast na skarbonkę z grawerem? Ta którą prezentujemy poniżej to jednocześnie idealny prezent dla fana piłki nożnej.  Dzięki możliwości grawerowania, skarbonkę możecie zadedykować właśnie temu, konkretnemu chłopcu. Oczywiście znajdziecie również coś ekstra jeżeli chodzi o personalizowane prezenty dla dziewczynek.  Klasycznego kształtu, prosta skarbonka od razu wiele zyskuje gdy wzbogaci się ją o odpowiednią dedykację oraz imię dziewczynki do której ta skarbonka ma należeć.

Skarbonkową klasyką jest świnka skarbonka. Ją również można wyposażyć w stosownej treści grawer. Dzięki tej możliwości, z poczciwego świniaczka można stworzyć idealny prezent na urodziny, na chrzest czy jakąś inną okazję.

Co jeszcze? Fartuszek zawsze się przyda. Możliwość udekorowania go zdjęciem dziecka oraz jego imieniem, czy dedykacją sprawi, że to nie będzie już zwykły fartuszek.

Z kolei pluszaki zawsze doskonale się sprawdzą gdy chcemy wyrazić uczucia. Cóż jest słodszego niż urokliwy misiaczek? Również i pluszowego misia można odpowiednio „przerobić”. Pluszak z personalizacją z pewnością zostanie zapamiętany na długo.

Koszulka w którą ubrany jest pluszak przyjmie na siebie zdjęcie osoby, dla której kierowany jest misio 🙂 Pozostając w tematyce zabawek, jeżeli chodzi o zabawki to locki oraz podobne im mozaiki zawsze są spoko. Dzięki możliwościom personalizacji, klasyczne klocki można zamienić w klocki z imieniem,  dedykowane konkretnemu dziecku

Oczywiście to tylko kilka propozycji wartych rozważenia. Ciekawi jesteśmy, czy kiedyś już postawiliście na prezent z personalizacją dla dziecka?

Wyszywanki i zabawki do sznurowania czyli ćwiczymy paluszki

Niedawno pisaliśmy o całej masie korzyści jaką niesie ze sobą zabawa w nawlekanie. Nawlekanie koralików ćwiczy nie tylko koncentrację i cierpliwość, ale i sprawność manualną. Koordynacja ręka-oko ma wtedy pole do popisu, a mięśnie paluszków zapewniony trening. Z podobnych względów warto zainteresować się Sznurowankami. Sznurowanki jak sama nazwa wskazuje, to zabawki do sznurowania. W zależności […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Piłkarski prezent dla chłopca – piłka na prezent

Już kilkakrotnie na łamach bloga poruszaliśmy temat piłkarskiego prezentu dla chłopca. Chłopców pasjonujących się footballem jest mnóstwo. Trenują, pasjonują się i marzą aby kiedyś również być zawodnikiem najwyższej klasy.  Gdy szukacie pomysłu na prezent dla miłośnika piłki nożnej z pewnością pomyślicie o piłce nożnej, ale być może natychmiast odrzucicie ten pomysł. Wszak ma już tyle piłek, […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Jakie krzesełko do karmienia wybrać?

Pociecha rośnie jak na drożdżach i w końcu nadchodzi czas aby posadzić szkraba przy „dorosłym” stole. Z pomocą przyjdzie wtedy krzesełko do karmienia. Na szczęście czasy, kiedy takie krzesełko było topornym, ciężkim meblem minęły bezpowrotnie. Dzisiejsze krzesełka są sporo lżejsze od dawnych 'potworów’, do tego łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Jeżeli zastanawiacie się jakie krzesełko […]

Możliwość komentowania została wyłączona.