Blog o prezentach - PrezentowyBlog.pl

Jak poprosić o Świadkowanie – oryginalne prośby o świadkowanie

Świadkowie! Nie da się zaprzeczyć, że ich rola jest ogromna! Zarówno, jeżeli chodzi o samą ceremonię ślubu, przyjęcie weselne jak i wszelkie czasochłonne przygotowania do tego dnia które przecież potrafią trwać miesiącami.  Pomagają też przy organizacji wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Bez świadka jak i bez świadkowej nie ma ślubu. Kto ma piastować to zaszczytne miano? Wybór musi paść na osobę zaufaną, na którą można liczyć.

Jak poprosić o Świadkowanie – oryginalne prośby o świadkowanie

Prośba o świadkowanie może przybrać zaskakującą formę, wystarczy głowa pełna pomysłów a takich głów w naszej ekipie nie brakuje. 

Mamy wszystko co potrzebne aby efektowny sposób zachwycić Twoich przyszłych świadków! Kubek z nadrukiem, skrzynka na piwo z tym pytaniem, puzzle które układają się w to ważne pytanie: czy będziesz moim świadkiem? Zaskoczenie gwarantowane! Nie tylko usłyszysz odpowiedź pozytywną, ale i ujmiesz Twojego przyjaciela, przyjaciółkę swoją pomysłowością. Ów podarunek z pewnością zachowają sobie na pamiątkę.

Pomysły na podziękowania dla Świadków na wesele

Podczas przyjęcia weselnego, tuż po wzruszających podziękowaniach dla rodziców następuje ważny moment podziękowania świadkom. Dziękuje się za ich cenną pomoc w przygotowaniach. Zebraliśmy dla was tu bogatą ofertę prezentów dla świadków.

Oryginalny prezent dla świadkowej

Świadkową najczęściej zostaje odpowiedzialna osoba zdolna udźwignąć to zadanie: siostra lub przyjaciółka. Podziękowanie dla świadkowej powinno więc być wyjątkowe. Może być to personalizowana karafka z grawerem zamknięta w gustownej, drewnianej skrzynce, Może to być też gustowny, pachnący zestaw do kąpieli z personalizacją, z imiennym grawerem i podpisem najlepsza świadkowa. Takie podziękowanie dla Świadkowej, pozwoli wyrazić więcej niż tysiąc słów. Świetnie też sprawdzą się zestawy z kawą i łakociami, pakowane w skrzynkę drewnianą. Całość dekorujemy imionami Pary Młodej, datą ślubu oraz imieniem Świadkowej.

Co kupić na podziękowanie dla świadka? Wybieramy prezent z personalizacją

Świadek na ślubie to postać kluczowa. Musi dzielnie wywiązywać się ze swoich obowiązków. Nalezą mu się za to dowody wdzięczności, a pomysłów na takie upominki weselne mamy całą masę.  Efektownym rodzajem prezentu może być kanister barek ze szklankami – wzbogacony o personalizację z pewnością zrobi na adresacie prezentu duże wrażenie. Masz do czynienia z piwoszem?  W takim razie z pewnością ucieszy go spersonalizowany kufel z grawerem zamknięty w drewnianej skrzynce również opatrzonej personalizacją i tekstem podziękowań. Pozostając w temacie alkoholu, mile zaskoczyć go może piersiówka z nadrukiem solo lub w zestawie z kieliszkami. Karafka z nadrukiem to również elegancki sposób na podziękowanie świadkom za pomoc.