Urodzinowy prezent na 18 urodziny dla siostry

Spis treści

Twoja siostra tak nagle dorosła. Nie możesz uwierzyć, że wkrótce skończy 18 lat, przecież jeszcze wczoraj trzeba było bawić się z nią lalkami… W tej sytuacji należy dobrze przemyśleć prezent urodzinowy – sukienka dla lalki odpada, kolorowe gumki do włosów też, a plakat jej ulubionego boysbandu z pewnością znajdzie się w koszu, jeśli zdecydujesz się na taki upominek. Cóż, 18-tka to poważny wiek, więc z tej okazji podaruj jej coś adekwatnego do sytuacji. Dla ułatwienia, podpowiadamy Ci, które z naszych produktów najlepiej sprawdzą się w tej roli. Już dziś rozpocznij poszukiwania, by nagle nie zaskoczył Cię dzień jej urodzin!

DREWNIANY NOTES

Nastolatki mają mnóstwo tajemnic, o których nie mówią nawet najbliższej przyjaciółce, a często jedynym ich powiernikiem jest notatnik lub pamiętnik. Możesz z łatwością wkupić się w łaski siostry, wręczając jej niezwykły drewniany notatnik z grawerem. To wykonany ze sklejki malarskiej i zamykany na kłódkę notes o formacie B5. Posiada 90 gładkich kartek w kolorze ecru oraz unikalne zamknięcie w postaci delikatnej czerwonej kłódki, a całkowita jego grubość to około 1,5 cm. Oferujemy Ci możliwość skorzystania z pełnej personalizacji, która pozwala na umieszczenie na okładce dowolnej treści. Z powodzeniem nasz notes może być też sekretnikiem lub powiernikiem. Zaprojektuj oryginalny tekst i spraw siostrze piękną niespodziankę. W takim miejscu jej zapiski już zawsze będą bezpieczne!

notatnik drewniany z grawerem na prezent dla niej
Drewniany notatnik z przykładową personalizacją

CERAMICZNY KUBEK

Bezpiecznym prezentem na każdą okazję jest kubek latte z nadrukiem. Nasz wzór napisu w pełni oddaje nastrój większości kobiet przed wypiciem kawy. Tekst „Nie mów do mnie teraz”, został umieszczony na białym ceramicznym kubku o pojemności 500 ml. To objętość wprost idealna, by rozkoszować się pyszną kawą przez dłuższą chwilę. Siostra na pewno doceni Twoją pomysłowość. W końcu już tylko miesiące dzielą ją od rozpoczęcia studiów, podczas których kawa jest jednym z podstawowych płynów, spożywanych nie tylko w czasie sesji. Tuż pod naszym nadrukiem wygrawerujemy imię Twojej siostry, by nikt nie próbował bez pytania pożyczyć jej prezentu, tłumacząc się brakiem wiedzy o właścicielu. Zaufaj nam! Bez wątpienia będziesz autorką najbardziej użytecznego prezentu urodzinowego.

kubek dla niej z nadrukiem nie mów do mnie teraz imię
Kubek „Nie mów do mnie teraz” z przykładową personalizacją

KOSMETYCZNE LUSTERKO

Niezbędnym gadżetem w torebce każdej kobiety jest lusterko kompaktowe. Co zrobić by nie był to banalny i byle jaki prezent? Oczywiście – odpowiednio go spersonalizować! Każda młoda dama ucieszyłaby się z tego delikatnego i kobiecego prezentu szczególnie, jeśli na jego opakowaniu znalazłoby się jej imię. Nasz produkt to małe cudo, zamykane na zatrzask, posiadające dwa zwierciadła – zwykłe i powiększające. Oryginalnie pakujemy je do ślicznego woreczka z organzy, tak, by było gotowe do wręczenia. Jeśli masz takie życzenie, możesz zamówić dodatkowe pudełko prezentowe, dzięki któremu Twój podarunek wywoła uśmiech na Twarzy siostry. Która z nas nie lubi dostawać upominków w eleganckich opakowaniach?

lusterko kompaktowe wake up make up z grawerem
Lusterko kompaktowe dla niej z przykładową personalizacją

A jeśli uważasz, że nasze propozycje to wciąż mało, by uradować Twoją siostrę, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu!