Blog o prezentach - PrezentowyBlog.pl

Designerskie plecaki dla dzieci – Handmade!

Plecaki dla dzieci są niezwykle przydatne, temu nie zaprzeczy nikt. Niezastąpione w szkole, w przedszkolu i na wycieczkach.  Zewsząd z plecakowych klap atakują nas królewny Elsy, postacie z filmu transformers czy przenikliwa maska Spider-mana, gdy ktoś ma inne wyczucie stylu może się zdarzyć tak, że w sklepie z zabawkami i plecakami, mimo pozornego natłoku produktów może się okazać, że nie znalazł nic. Jeżeli interesuje Cię unikalny, stylowy design warto sprawdzić co tworzą nasi projektanci, a głowy mają pełne pomysłów i inspiracji, a ręce pełne roboty. Plecaki handmade dla dzieci to nie tylko wysoka jakość, ale i nietypowe wzornictwo i przede wszystkim dobry smak. Plecaki od projektantów to nie masówka!

Plecaki handmade dla dzieci

Plecaki z mordkami rozmaitych zwierzaków, plecaki z uszkami – właśnie takie plecaki dla dzieci spotykają się z najbardziej entuzjastycznym przyjęciem przez dzieci oraz zwracają uwagę ludzi na ulicy. Przykładowo taki uroczy plecak nietoperz. Pastelowe kolory bardzo fajnie kontarstują z łobuzerskim wyrazem pyszczka nietoperza i z jego sterczącymi kiełkami.

designerski plecak

Jeżeli nietoperz to nie to zwierzątko na którym Wam zależy w serii Leśni przyjaciele dostępne są też inne zwierzaki, przykładowo plecak – wilk, z zabawnym ogonkiem który będzie się poruszał w rytm ruchów dziecka które go nosi.

Nas natomiast najbardziej uwiódł plecak piesek! Ta kolorystyka! Ten jęzorek!

Gusta są różne, natomiast ja zdecydowanie wole takie mini plecaczki od tych najczęściej dostępnych w sklepach – sztucznych i robionych na „jedno kopyto”.

Niebanalny plecak dla dziewczynki

Przekopując Pakamerę i piejąc z zachwytu nad cudnościami jakie są tam zebrane, nad niektórymi cudownościami pieliśmy bardziej. Mnie na przykład szczególnie ujął ten plecak króliczek – z uszkami i z ogonkiem. Słodycz, ale nie przerysowana.Autorzy tego plecaka, mają w swoim repertuarze więcej pięknych gadżetów dla dzieci. Plecak aniołek posłuży i jako plecak na drobiazgi, jak również jako fantazyjny worek na kapcie.Pokazaliśmy większość plecaków dla dziewczynek, ale spokojnie i dla chłopców znajdziemy coś więcej! Co powiecie na takie worki z uszami dla dzieci? Dostępny jest worek miś, worek lisek i inne wzory.

Jak Wam podobają się takie plecaki dla dzieci? Rzecz jasna nie są to plecaki szkolne – to małe, lekkie plecaki na drobiazgi, ulubione zabawki etc, ale zawsze przydatne. Wcale nie sa bardzo drogie a jak widać urody i uroku są ogromnego. Macie juz taki plecak od polskiego projektanta? A może własnie się do niego przekonaliście?

Jaki prezent dla noworodka?

Rodzinka się powiększyła lub koleżanka została mamą, gratulacje! Zostałeś ciocią, wujkiem, dziadkiem, babcią… wybierasz się na pierwszą wizytę do noworodka. Jak mówi stare porzekadło, do dziecka z pustą ręką się nie idzie, wypada chociażby kilogram cukru ze sobą wziąć aby dziecko miało słodkie życie 😉 Gdy  jednak chcesz zainwestować w coś innego niż cukier stajesz […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Łóżeczko czy kołyska dla dziecka? Wybieramy łóżeczko dla noworodka

Oczekiwanie na nowego członka rodziny to czas wyjątkowy, ale i pełen dylematów, szczególnie jeżeli jest to pierwsze dziecko. Ubranka takie czy inne? Przewijak – przyda się czy jest zbędny? No i właśnie, jakie łóżeczko dla dziecka? I co jest lepsze, łóżeczko czy kołyska? Dzisiaj zakręcimy się właśnie dookoła tego tematu, porównamy co ma do zaoferowania kołyska […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Personalizowane prezenty dla dzieci

Jak w zalewie rozmaitych zabawek i innych produktów dla dzieci znaleźć coś naprawdę, naprawdę wyjątkowego? Zadanie jest to trudne. Jest jednak pewien zabieg który może sprawić, że nawet z pozoru zwykły przedmiot nabierze głębszego znaczenia i sprawi, że obdarowane takim przedmiotem dziecko nie tylko poczuje się wyjątkowo, ale i dana rzecz będzie mieć dla niego […]

Możliwość komentowania została wyłączona.