Blog o prezentach - PrezentowyBlog.pl

Balony na 18 urodziny – imprezę czas zacząć!

Marzysz o zorganizowaniu stylowej i wystrzałowej osiemnastki? Świetnie się składa, a my możemy Ci w tym pomóc! Nasze balony na 18 doskonale wkomponują się w charakter organizowanej przez Ciebie imprezy. Ich wybór jest ogromny, co daje Ci szerokie możliwości. To element dekoracji, który wręcz musi znaleźć się na Twoich urodzinach – gwarantujemy Ci, że każdy będzie robił sobie z nimi zdjęcia, szczególnie wtedy, kiedy dasz im możliwość latania.

Balon 18 – cyferki przede wszystkim

Do jednych z najbardziej pożądanych balonów na 18 urodziny należą cyfry. Napełnione helem są główna atrakcją na sali, przy której powstaje mnóstwo pamiątkowych selfie. Wśród dostępnych u nas modeli bez trudu znajdziesz te idealne pasujące do dziewczyny, chłopaka, a także do stylu planowanych urodzin. Możesz postawić na balon 18:

  • składający się z dwóch wysokich cyfr, których nie sposób będzie nie zauważyć na przyjęciu,
  • foliowy do napełnienia powietrzem,
  • tradycyjne lateksowe z nadrukiem cyfr.

Jeśli także uważasz, że osiemnastka jest najbardziej wyjątkowymi urodzinami, to koniecznie postaw na nasze balony na 18. Z naszą niewielką pomocą szybko i efektownie zmienisz każde pomieszczenie w wyjątkowe miejsce dedykowane tylko Tobie!

Balony na 18 urodziny – lateksowe i foliowe

Do najbardziej popularnych balonów na 18 zdecydowanie należą te lateksowe. Z powodzeniem można wykonać z nich bajeczną ściankę do zdjęć, która jednocześnie będzie dekoracją całej sali. Wybór kształtów i kolorów jest ogromny. Jednak na 18 urodziny polecamy skupić się na nieco bardziej odważnych i mocniejszych akcentach, aby jeszcze bardziej podkreślić młodzieżowy charakter imprezy.

Świetnym wyborem są czarne, złote lub srebrne balony foliowe w różnych kształtach. Napełnione helem mogą stworzyć jedyne w swoim rodzaju bukiety na stół. U dziewczyn znakomicie sprawdzą się również ciemno różowe balony na 18 o metalicznym połysku. Chłopakom natomiast polecamy te mocno granatowe. Dobierz do nich balony lateksowe z nadrukiem i ciesz się najpiękniejszą dekoracją, jaką możesz sobie wymarzyć!

Balony serce – nie tylko w czerwonym kolorze

Mając na myśli balony niemal każdy z nas oczami wyobraźni widzi okrągłe i kolorowe dekoracje wypełnione powietrzem lub helem. Jednak nie zawsze są one tak oczywiste, jak nam się wydaje. W naszym sklepie znajdziesz balony serce, które znakomicie sprawdzają się jako prezent dla ukochanej osoby lub jako dekoracja tematycznego przyjęcia. Wszystko zależy od tego, jaki […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Balony na 18 urodziny – imprezę czas zacząć!

Marzysz o zorganizowaniu stylowej i wystrzałowej osiemnastki? Świetnie się składa, a my możemy Ci w tym pomóc! Nasze balony na 18 doskonale wkomponują się w charakter organizowanej przez Ciebie imprezy. Ich wybór jest ogromny, co daje Ci szerokie możliwości. To element dekoracji, który wręcz musi znaleźć się na Twoich urodzinach – gwarantujemy Ci, że każdy […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Balony lateksowe ozdobą każdego przyjęcia

Wśród wszystkich dekoracji, jakie możemy wybrać do udekorowania sali to właśnie klasyczne balony lateksowe są najchętniej wybieraną. Dodają imprezom charakteru i sprawiają, że nawet niepozorne urodziny stają się atrakcyjne. W zależności od okazji mogą przybierać różne kształty, rozmiary i przede wszystkim kolory. To właśnie ich uniwersalność sprawia, że są tak chętnie wybierane na przyjęcia zarówno […]

Możliwość komentowania została wyłączona.